Skip to main content

Ideálny dom pre viacgeneračné bývanie v Bratislave (Podunajské Biskupice)

Cena 1 domu je 518 000 €

pôdorys 1NP

pôdorys 2NP

Dom 1

Dom 2

Dom 3

Dom 4

Celkové rozdelenie parciel

Vstup do každého rodinného domu je zo severnej strany. Vstupuje sa do zádveria predsiene s otvoreným šatníkom. Zo šatníku je vstup na obslužné wc pre návštevy a technická miestnosť/práčovňa.  Prízemie poskytuje komfort otvoreného priestoru obývačky, jedálne a kuchyne. Z obývacej časti je na juhozápadnej strane prístupná exteriérová terasa.

Na prízemí sa tiež nachádza oddelená hosťovská/rodičovská izba so samostatnou kúpeľnou a vlastným východom na záhradu. Táto izba vie plnohodnotne plniť funkciu bývania pre generačne staršieho či mladšieho člena rodiny, ktorý vyžaduje vyšší stupeň súkromia. Vhodná je tiež ako izba pre rodičov s malým dieťaťom na celodenné využitie na prízemí. Táto miestnosť má praktické umiestnenie v rámci domu, je v blízkosti kuchyne, jedálne a spoločnej obývacej časti. Zároveň poskytuje dostatok vlastného priestoru a samostatného fungovania. Pocit súkromia a oddelenosti od hlavnej časti domu posilňuje aj samostatný východ na záhradu.

Predpokladané termíny začiatku a ukončenia stavebných prác:

  • Začiatok – 04/2021
  • Ukončenie – 12/2021

Úžitková plocha (1NP+2NP) každého domu je 172 m2.

  • Úžitková plocha 1NP celkom = 93,69 m2
  • Úžitková plocha 2NP celkom = 78,19 m2
  • Podlahová plocha 1NP + 2NP = 171,88 m2

Viacgeneračné bývanie v Bratislave

4 samostatne stojace rodinné domy

Z dennej časti domu je prístupné presvetlené schodisko na druhé nadzemné podlažie. Schodisko Vás privedie do chodby, z ktorej sú prístupné všetky tri veľké a komfortné izby a priestranná kúpeľňa. Izba, ktorá je určená ako hlavná spálňa má navyše vlastnú/samostatnú kúpeľňu s WC. Študentská a hosťovská izba má priamy vstup na rozľahlú hornú terasu.

Vďaka štedrým rozmerom veľkoformátových okien je interiér presvetlený.

Materiálovo sú domy riešené ako murované z tehál. Strop a schodisko je riešené ako železobetónové. Strecha domu je riešená ako pultová z drevenej konštrukcie s hydroizolačnou vrstvou z PVC. Okná a vstupné dvere sú plastové 6-komorové, z izolačného trojskla. Farebne sú domy riešené omietkami v bielo – sivo – zlatej kombinácii farieb.

V obytných miestnostiach budú použité prírodné drevené parkety, vo vstupnej hale, kuchyni, obslužnom WC, šatníku a v technickej miestnosti je navrhnutá keramická podlaha. Terasa na prízemí pri rodičovskej izbe má navrhnutú drevokompozitnú podlahu. Hlavná terasa z obývačky bude pokrytá veľkoformátovou gresovou dlažbou.

Celý dom má predprípravu na klimatizáciu do každej izby (spolu 5 klimatizačných jednotiek). Pre vaše úplne súkromie ste od ulice a okolitých pozemkov chránený plotom vybudovaným z okrasných betónových tvárnic. K dispozícii sú ku každému domu aj 3 parkovacie státia v uzavretom spoločnom areáli. Vstupná brána je na diaľkové ovládanie s video vrátnikom.

Mám záujem o viac informácií...

Kontaktujte nás a my Vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadom Projektu 27.

Pri našom projekte určite oceníte…

Uzavretý areál, súkromie, komfortnosť bývania v priestrannom rodinnom dome, vlastné parkovanie a záhrada. Projektové riešenie navyše ponúka samostatné  bývanie pre viacgeneračnú rodinu.